Etiket arşivi: 2013 tesettür giyim indirimli ürünler

Tesettür-Giyim-İndirimleri-ve-Kampanyaları-Yeşil-Topuklar

Tesettür Giyim Yaz İndirimleri şimdiden başladı

tanınmış Tesettür Giyim Markası Aker’in yanısıra Koton, Armine, İpekyol, Twist, Hotiç, İnci ve diğerleri… 2012 yaz sezonu tesettür elbise indirimleri başladı…

YesilTopuklar.com, tanınmış tesettür elbise markalarının yaz mevsimi indirimlerini sizler için seçti…

Tesettür elbise markalarında Temmuz ayının gelmesiyle beraber indirimler de başladı. Nerede ne mevcut, ne denli uygun fiyat mevcut, has avantajlar ve bayantesetturgiyim.com‘da.

şimdi, Alışverişin Tam Zamanı!

Markaların indirimlerinden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz…

Haşema’da uygun fiyat: Haşema’da büyük ucuzluk şansları sizi bekliyor. Haşema ürünlerine hakim olmak için bu fırsat kaçmaz…

Koton’dan yaz sürprizi: %50 indirim bugün başladı!! Tüm Koton eserlerinde uygun fiyat var!

Desa’dan büyük sürpriz: Anadolunun tasarım ve geleneksel deri el sanatında usta moda markası DESA, ayakkabı koleksiyonlarında %elli indirim durumu sunuyor! DESA’nın çarpıcı çanta, ayakkabı ve deri konfeksiyon koleksiyonlarında ise %50’ye varan ucuzluk şansları da hala devam ediyor.

Atalar ikibinoniki bahar Yaz Derlemesi; sürpriz indirimlerle yeni mevsimin şevkini süratle yükseltiyor. Değişik malzeme gruplarında indirimler yapan ATALAR, sade, modern ve minimal tasarımlarıyla maslahat ve hafta sonlarına husisi dizaynlar sunuyor.

Aker, zarif ve şık çizimleri büyük indirimle sunuyor.

İpekyol indirimleri: İpekyol ve Twist’te %50′ye varan ucuzluk başladı! birde Cardfinans’a özel yedi yahut on taksit fırsatıyla.

Tarz sahibi Divarese, 20121 İlkbahar-Yaz modasına yön veren çeşitlerini ucuz değerlerle sunuyor. Divarese’nin sıcacık yaz günlerinde şıklığından ödün sunmak talep etmeyen kadın ve beyler için imtiyazlı önerisi ise değişik numunelerde tasarlanan sandaletler.

Community, şıklığı ve tasarımı, modern yorumuyla harmanlandığı Yaz Derlemesi’nun en hit kesimlerini ucuz bedellere gardırobuna eklemek isteyen moda tutkunlarını bekliyor.

Tesettür-Giyim-İndirimleri-ve-Kampanyaları-Yeşil-Topuklar