Etiket arşivi: zühre

Zühre-2013-İlkbahar-Yaz-Eşarp-Modelleri-2

Zühre 2013 İlkbahar Yaz Eşarp Modelleri

Pardesü ve şal, kapalı (tesettürlü) kadınların öncelikli elbiseleri. Zühre Pardesü de bu öncelikli giyeceklerin lider markalarından 1′i. Zühre ayrıca pardesü ayrıca şal çizimleri ile ikibinonüç bahar yaz mevsimine güzel 1 giriş ediyor.

Dönüşmeyen çizgisi, nitelikli mamulleri ve verimli değişik şıkkı ile Zühre ikibinonüç ilkbahar-Yaz Başörtüsü Çeşitleri senenin trendlerini aksettiren geniş motif ve ton (renk) yelpazesi takdim ediyor. Pembe, mavi, lila ve turuncu gibi tonlar Zühre ikibinonüç toplamasında (koleksiyonunda) ön tarafa çıkıyor. Yaz dönemkerinde gönül rahatlığıyla sarf edilebilecek kumaşlarıyla Zühre Başörtüsü, çiçek ve leopar figürlerini aynı yerde takdim ediyor. Zühre 2013 İlkbahar Yaz Eşarp Modelleri Zühre-2013-İlkbahar-Yaz-Eşarp-Modelleri-2

Zühre-Pardesü-2013-İlkbahar-Yaz-Modelleri

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz-Koleksiyonu

Zühre Pardesü ikibinonüç bahar Yaz-Derlemeyi kaydedin sıcacık tonları ileYesilTopuklar.com‘da!

Zühre Pardesü‘nün ikibinonüç bahar Yaz-Derlemesindeki her türlü 1 pardesü modeline soluklarınızı keserek seyredeğinizden şüphemiz yok. Düşler dünyasında, bulutlar üzerinde 1 gezmeye çıkmaya müsaitseniz sizleri derhal derlemeyi bakmaya davette bulunuyoruz.

Değişik ayrıntılar ve zarif temaslarla belirlenen Zühre Pardesü ikibinonüç bahar-Yaz Derlemesi sizle…
Zühre-Pardesü-2013-İlkbahar-Yaz-Modelleri