Kategori arşivi: Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2013, Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2012, Abiye Elbise Modası, Abiye Elbise Markaları, Fiyatları ve İndirim Kampanyaları

Tesettür-Abiye-Elbise-Modelleri-2014-Yaz-6-470x359

Das Collection’dan Şık Abiyeler

Tesettür-Abiye-Elbise-Modelleri-2014-Yaz-4-470x359

Yaz sezonuyla birlikte davetler ve düğünler arttı artık abiye giyinme sezonu. Artık abiyeler ile haşır neşir olma vakti geldi. Ancak abiye kıyafet seçiminde bayanlar oldukça zorlanıyor. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda abiye için oldukça önemli bir markayı ve yaz sezonundaki moda modeller hakkında bilgi vereceğiz.

Tesettür-Abiye-Elbise-Modelleri-2014-Yaz-6-470x359

Das Collection abiye sektöründe en kaliteli ve en şık modelleri üreten bir firmadır. Ayrıca ilginç kesinleriyle ve çizgisiyle abiye severlerin dikkatini üzerine çekmektedir. Bu sezon Das Collection yine kalitesini bozmamış ve oldukça şık abiyeler tasarlamış. Ayrıca Das Collection ‘un yazlık abiye modellerinde genelde beyaz, bordo ve yeşil tonları kullanılmış. Bu renkler ve ekstralar ile detaylandırılmış tasarımlar bayanlara şık olma fırsatı veriyor.

Tesettür-Abiye-Elbise-Modelleri-2014-Yaz-5-470x359

Ayrıca Das Collection markasının en önemli özelliği , tasarladığı kıyafetlerin tesettürlü bayanlar içinde uygun olması. Evet yanlış duymadınız. Das Collection öyle modeller tasarlıyor ki üstünüze eşarbınızı takarak şık bir abiyeye kavuşabilirsiniz. Abiye kıyafet bulmakta zorlanan tesettürlü bayanların Das Collection modellerine göz atmasını öneririz.

Tesettür-Abiye-Elbise-Modelleri-2014-Yaz-3-470x359

Pınar-Şems-2013-İlkbahar-Yaz-Abiye-Elbise-Modelleri-1

Pınar Şems 2013 İlkbahar Yaz Abiye Elbise Modelleri

Pınar Şems tesettür abiye modasında tasarlamış olduğu elbiselerle daima 1 basamak daha çok ön tarafta…

Pınar Şems abiye giyecek çeşitleri bahar için amade. Saf ton (renk) beyazı ve soft tonları yeğleyenler için Pınar Şems uygun. Siyah ve beyazın beraberliği de hiç kuşku yokki bütün kızların bırakamadığı ton (renk) bileşenlerinden 1′i ve bu mevsim Pınar Şems bahar-Yaz abiye derlemesinde işaret eden dizaynlar içinde. zira bu tonlar aynı yerde çok iyi. Pınar Şems‘in ikibinonüç Abiye Derlemesinde beyazın siyah ve soft tonlarla düeti 1 çok iyi…

Pınar Şems siyah giysilerinde rare metal ayrıntı kullanım önceliği parlamalarına yeterli oluyor. Soylu 1 ton (renk) olan siyah rare metal ayrıntılarla donatıldığında doğaüstü 1 esintisi (havası) oluyor. Leopar şekiller de tekrar Pınar Şems ikibinonüç bahar-Yaz Derlemesinde özellikle vurgu yapan husisi  1 ayrıntı.

Pınar Şems Abiye Örneklerinde çok beğendiğiniz 1 farklı trend ise metallic ve inci desenler ile tül ve dantelden üretilmiş kuyruklar… Pınar-Şems-2013-İlkbahar-Yaz-Abiye-Elbise-Modelleri-1 Pınar-Şems-2013-İlkbahar-Yaz-Abiye-Elbise-Modelleri-2 Pınar-Şems-2013-İlkbahar-Yaz-Abiye-Elbise-Modelleri-3 Pınar-Şems-2013-İlkbahar-Yaz-Abiye-Elbise-Modelleri-4 Pınar-Şems-2013-İlkbahar-Yaz-Abiye-Elbise-Modelleri-5

470x300xDilek-Hanif-2013-Koleksiyonu1.jpg.pagespeed.ic.I9pJPBMFvt

Dilek Hanif 2013 Koleksiyonu

Modelleriyle Ülkemizde bulunduğu dek yer kürede de ad yapmakta olan tanınmış popularite (moda) desinatörü Dilek Hanif, siyah tonun egemen var olduğu, altın ve gümüş tonu desenler ve kürk ayrıntılarla güçlendirdiği derlemesiyle ayrıca alışılmış bundan başka çok yönlü 1 zariflik ekliyor.

Pelerin ve kabanların sonuçlandırdığı kalem eteklikler, uçuşan şifonlar, kibar abiyeler, dantel, kadife, ipek şifon ve kürk gibi gibi has bünyelere sahip. ikibinonüç kışının yüksek gece giysilerinin ayrıntılarında ise Dilek Hanif’in couture ruhunun alametlerini sağlamak olası. 470x300xDilek-Hanif-2013-Koleksiyonu1.jpg.pagespeed.ic.I9pJPBMFvt xDilek-Hanif-2013-1.jpg.pagespeed.ic.JUSZFXSNNm xDilek-Hanif-2013-2.jpg.pagespeed.ic.Ui8zhxh3hq xDilek-Hanif-2013-3.jpg.pagespeed.ic.exPVOQXEv2 xDilek-Hanif-2013-4.jpg.pagespeed.ic.Ko4jQxfgQJ xDilek-Hanif-2013-5.jpg.pagespeed.ic.uVyd943mJA xDilek-Hanif-2013-6.jpg.pagespeed.ic.sW5_Boo3HI xDilek-Hanif-2013-7.jpg.pagespeed.ic.X4uoDY7nLX xDilek-Hanif-2013-8.jpg.pagespeed.ic.mCF49byNTZ xDilek-Hanif-2013-9.jpg.pagespeed.ic.VgpPHLw-tR xDilek-Hanif-2013-10.jpg.pagespeed.ic.1sASHFpXxW xDilek-Hanif-2013-11.jpg.pagespeed.ic.OVSYzp1qQ9 xDilek-Hanif-2013-12.jpg.pagespeed.ic.kECzbuhVAF

Tesettür-Abiye-Elbise-Modelleri-2013-Alexander-McQueen-1

Alexander McQueen 2013 Koleksiyonu Modelleri

Sarah Mower… Sen ne denli sevimlisin öyle! Alexander McQueen ikibinonüç Güz (sonbahar)-Kışkoleksiyonu hayal gibi… Siyah, beyaz ve kızılın egemen bulunduğu derleme, olağanüstü. Derlemesinin belli başlı tonları; kızıl, siyah, beyaz renklerden meydana geliyor.  Sarah Mower dizaynları devamlı mükemmel ve zarif.

husisi zamanlarınız için şahane abiye giysilerin var olduğu derlemeden ilham alarak siz de zatınıza yakışır 1 moda ele geçirebilirsiniz. Derlemede umimi olarak kapalı (tesettürlü) bayanların istifade edebileceği kısımların var olduğunu ifade etmek hata olmaz. Sırf bir takım giysilerin yaka taraflarında mini farklılıklar meydana getirmekte yarar mevcut… Bizden demesi

Tesettür Abiye Nerede Giyilmeli?

Kapalı (tesettürlü) kızların tesettür abiye giyecek araştırması hiçbir zaman tükenmez…

Abiye kıyafet sağlamak ne denli zahmetsiz ve zevkliyse,Windows 7 Professional Clave  tesettür abiye giysi sağlamak 1 okadar güç ve yorucudur. Tesettür abiye denilince ruha şu sual takılıyor “tesettür abiye giysi giyinmek uygunmudur?”

Şunu hatra getirmekte yarar mevcut ki arzu eder tesettür abiye olsun arzu eder gündelik elbiseler eteklikler, gömlekler vebenzeri. tamamı de kadınlar içinde giyinebileceğimiz, iç giyimlerimizdir. Demek ki tesettürlü söylediğimiz herhangi bir giysi veya elbiseyi hanımefendi-bey düzensiz çevrelerde sarf edemeyiz. Bu nedenle tesettür abiye giysileri bayanlar içinde yararlanmamız lazım olduğunu gene akla getirmek arzu ettik.

 

Tesettür-Abiye-Elbise-Modelleri-2013-Alexander-McQueen-1 Tesettür-Abiye-Elbise-Modelleri-2013-Alexander-McQueen-2 Tesettür-Abiye-Elbise-Modelleri-2013-Alexander-McQueen-3

800x332x2013-Trendleri-1.jpg.pagespeed.ic.OCX3A2LXhK

2013 Yılının Renkleri Zümrüt Yeşili

X-RITE Pantone Türkiye Mümessili Odak Kimya’nın öncülüğünde, yirmi Aralık ikibinoniki Perşembe günü İstanbul Popularite (moda) Akademisi’nde (İMA) yapılan basın açıklamasında, ikibinonüç Dönemi’nın Tonu açıklandı. Pantone EMEA Alan İdarecisi Carola Seybold’un meydana getirdiği izaha nazaran, ikibinonüç Döneminin Tonu Zümrüt Yeşili (Emerald).

Odak Kimya’nın mimarları Ayla Çuhadaroğlu ve Mine Kalaylı’nın önderliğinde yapılan görüşmede, Pantone’un senenin renk tonunu saptamak üzere farklı kıstasları var olduğundan söz eden Seybold; yer kürede bi hayli sektördeki büyümeyi, hüner derlemelerini, tutulan artistleri, yolculuk yollarını, teknolojik inkişafları ve öbür sosyo-mali gerekleri izleyerek o senenin tonunun kararlaştırıldığını üzerinde durarak vurguladı.

Seybold, tonların elde etme hükümlerinde %altmışbeş’in üstünde tesirli olduğunu izah ederek, farklılık gösteren dünya yapısı ile beraber içtimai yazı ve etkenlerin de ton (renk) saptama işlerindeki ehemmiyetinin vurgusunu yaptı. Küresel değişimlerin etkileyiciliğinin de dikkata alındığı görüşmede, doğa ile alakadar etmenlerin de “yeşil”e duyulan arzunun tahakkuk etmesinde patetik var olduğu bildirildi.

ikibinonüç Döneminin Tonu beyan edilen Zümrüt Yeşili; gerçekte geçmişte çoğu sefer heybetli ve saygın kıymetli taşlarla bağdaştırılıyor ve evvelki devirlerden bu yana, bulundurduğu heybeti ve çok fazla medeniyet ve dinde, yeni ömrün tonu bulunması bakımından de itina cezbediyor.

Zümrüt Yeşili; tarih süresince aynı anda yükselmenin, rejenere olmanın ve verimliliğin de simgesi olmuş. Tarihler süresince, bi hayli memleket tedavi edici ve beraberlik hissini sembolen yeşili karar kılmışlar. Ton (renk) kombinasyonlarıyla değişik ahenkleri açığa çıkaran Zümrüt Yeşili, kız ve bey modasından, garnitüre bi hayli yerde istifade edilmektedir.

Bütün yer yüzünde uzman ton (renk) ölçütleri karşılayıcısı ve tonun international kuvveti Pantone ile ton (renk) ölçüm aygıtlarının yer küredeki önder şirketi X-RITE’ın Senenin Tonu izahı; en son 10 senedir, ayrıca yeni malzeme evrimlerini, birde popularite (moda), konut-büro iç mimarisi, kozmetik, tekstil, garnitür ve sanayi dizaynları da içine alan başka sanayilerdeki imalatı ve elde etme hükümlerini tesirliyor.

Popularite (moda) için Zümrüt Yeşili

Yeşilin gücü bilhassa popularite (moda) ve dizayn dünyasında bir iki sezondan bu tarafa durmaksızın artıyor. Tüm ortam için mütenasip Zümrüt Yeşili’nin olağan şıklığı bayanların biçimsel ve gündelik giysilerini ve hemde tertibatlarını da göze çarpıcı yerine getiriyor. Bunun ilavinde Zümrüt Yeşili, beylerin spor giyimlerinde, yün kıyafetlerinde ve kravatlarında kuvvetli 1 hat çiziyor. PANTONE Style Shade Report Spring ikibinonüç’ de bulunan popularite (moda) desinatörlerden kimisi, TracyReese, Nanette Lepore, Barbara Tfank, NAHM ve Marimekko, Zümrüt Yeşilini bahar derlemelerine içinde ediyorlar.

Hesaplı ve de komplike Zümrüt Yeşili, görünürdeki bütün tonları neşelendirecek ve ilkbaharın üstünde yaza ve ardında güze ve kışa mühürünü vuracak.

İç mimari için Zümrüt Yeşili

Benzer salonda ferdi ton (renk) çit boyaları ve parçalarıda ile hareketlendireceğiniz konutunuzdaki, esenlik ve saadetinizi çoğaltmak için de Zümrüt Yeşili’nden fayda sağlayabilirsiniz. Bu cevher eşi ton (renk) tonu girişte, yemek odasında veya iş odasında görkemli 1 his meydana getirir ve oturma odasına bir 1 duvarın renklendirilmesi ile odaya ömür ilave eder. Mutfağa ve yemek odası bölümlerinde Zümrüt Yeşili yemek takımları ve değişik garnitürlerle ile ton (renk) ilave edebilirsiniz. 800x332x2013-Trendleri-1.jpg.pagespeed.ic.OCX3A2LXhK 800x450x2013-Trendleri-3.jpg.pagespeed.ic.RYPFlcgAu3 800x450x2013-Trendleri-4.jpg.pagespeed.ic.WvOwrTkcfX 800x776x2013-Trendleri-2.jpg.pagespeed.ic.MOYd2_v7Fz 800x851x2013-Trendleri.jpg.pagespeed.ic.tgy-PgDf3e

Tekbir-Giyim-Abiye-Modelleri-2012

Tekbir Giyim Tesettür Abiye Modelleri 2013 – 2012

meşhur ve en geçmiş tesettür elbise markalarından Tekbir Elbise tesettür abiye derlemeyi ile nişanların, has gün ve akşamların bir numarası olmaya sürüyor…

Tekbir Kıyafet abiye derlemeyi bayantesetturgiyim.com’da…

Nikah mevsimi, mezun olma vakti derken has akşamlara giyecek zarif kıyafetlere en fazla gereksinimizin var olduğu aylardayız. Bu gereksinimi göz önünde ihtiva eden Tekbir Kıyafet‘de yeni alışveriş sezonuna şaşırtıcı 1 abiye derlemeyi ile girdi. Tekbir-Giyim-Abiye-Modelleri-2012 Tekbir-Giyim-Abiye-Modelleri-20121

Gönül-Kolat-Tesettür-Giyim-Tasarımları

En Ünlü Butiklerden Gönül Kolat Butik

Genç popularite (moda) stilisti Gönül Kolat’ın butiği Ümraniye’de başladı. Gönül Kolat’ın ışıl ışıl, tiril tiril bezlerden meydana gelen dizaynlarına mest olacaksınız…

bayantesetturgiyim.com takımı olaraktan Gönül Kolat‘ın modellerini fazla beğendik!

Gönül Kolat Butik dizaynları Gönül Kolat’ın tonlu diyarından çıkıyor. Cıvıl cıvıl, tiril tiril bezlerden meydana gelen giysiler gün içerisinde zariflik yaratmak ve her çeşit geceyi neşelendirmek için tamı tamına…

Gönül Kolat, kapalı (tesettürlü) giysi denilince ruha ulaşan birinci desinatörlerden birisi. Kapalı (tesettürlü) ve zarif olunabilmenin en nefis numunelerini bize veren Gönül Kolat, kibar ve orjinal tesettür elbise dizaynlarıyla belli, kapalı (tesettürlü) kadınlar içinde olabildiğince ses kazandıran 1 desinatör.

Bu süreye dek meydana getirmiş var olduğu tüm tesettür giysi dizaynları bihayli övgü aldı. Gönül Kolat, dizaynlarında tonları birbirleriyle kaynaştırarak sarf ediyor. Tonların ön tarafa ulaştığı Gönül Kolat dizaynları, değişik malzeme öbekleriyle gönül rahatlığıyla kombinlebilen, çok fazla yeni hal yaratabilme bahtı takdim ediyor. Mikro çizgilerin, floral ve geometrik motiflerin hareket ilave ettiği Gönül Kolat dizaynlarında şekiller figürlerle tonlar tonlarla beraber arzediliyor.

Gönül-Kolat-Tesettür-Giyim-Tasarımları Gönül-Kolat-Tesettür-Giyim-Tasarımları-20121

Pembe-Pırıltılar-Tesettür-Giyim-Butikleri-ve-Modelleri

Tesettür Butikleri Pembeler İşgal Etti

Husisi vakitler ve düğünlerimiz için tesettür abiye, gündelik iş için kapanmaya (tesettüre) mütenasip giysiler… Evvelden ne güçtü bu elbiseleri sağlamak… derhal ise art arda faaliyete geçen tesettür giysi butikleri vesilesiyle ayrıca eşsiz ayrıca zarif bir de tesettür kıyafete mütenasip abiyeler ve giysiler elde edebiliyoruz.

Tesettür abiye deyip geçmeyin; islami hanımları tesettür abiyede alternatif bağımsızlığına kavuşturmak, en ideally suited tesettür elbise işyerlerini  ve tesettür giysi modellerini bulmaktan başlıyor… Zarafetinden ödün vermeyen kapalı (tesettürlü) bayanlar nefesi tesettür giysi butiklerinde alıyor. zira bu butikler tamamen bizim aramayla meşgul olduğumuz biçimde tesettür kıyafet çeşitlerine sahip eserler dizayn ediyorlar.

Bize de Bayantesetturgiyim.com olaraktan gündemde tesettür giysi butikleri ismine ne tür şeyler bulunmaktaymış incelemek, sizlere değişiklikleri göndermek kalıyor durumuyla…

derhal sizlere parıl parıl 1 butikten anacağız… Pembe Parıltılar…

Geçmiş vakitler eskide kaldı… Bundan böyle “tesettür abiyelerimizi nereden edinsek?“  sualleri Pembe Pırıltılar Butik ile sonuçlanıyor!

Bu mevzuda en muvaffakiyetli adlardan bir tanesinin Pembe Pırıltılar olduğunu beyan edebiliriz. Harika iyi tesettür giysi çeşitleri ile kabul ettiğimiz Pembe Pırıltılar‘da her aşan sene daha fazla zarif dizaynlarla rastlaşıyoruz. özellikle ton (renk) sahasında ortaya koydukları başkalıklar; lameler, doreler, kibar el işili numuneler kaydedin maksi kıyafetler yoğunlukla öncelikli oluyor.Pembe Pırıltılar‘da tesettür abiye elbisenin üstünde gündelik yararlanabileceğiniz tesettür kıyafet çeşitleri de var. Tasavvurundaki dizaynı sağlamak için Pembe Pırıltılar’ın yönüne geçmenizi öneririz.

 

Pembe-Pırıltılar-Tesettür-Giyim-Butikleri-ve-Modelleri

Tesettür-Giyim-Modelleri-2012-2013-Sonbahar-Kış-Aker-Tuba-Venn-Kayra

2012-2013 Trendleri Ve Trend Renkleri

Yeni mevsimin popularite (moda) tonlarından haberiniz mevcut mu? ikibinoniki-ikibinonüç Güz (sonbahar) Kış popularitesinin mevsim rengarenk trendleri bayantesetturgiyim.com’da!

ikibinoniki-ikibinonüç Güz (sonbahar) Kış tesettür kıyafet çeşitleri camekanlarda vaziyetini elde etmeye şimdiden başladı. Bu mevsim modada ne gibi tonların trendi olduğunu tahminde bulunmak güç değil gerçekte amma gene de işinizi olanaklaştırıp, mevsimin ton (renk) trendlerini derleyelim arzu ettik.

Portakal tonu

Kış mevsiminin en ümit ettiğimiz tonu! Dinamik, parlayan turuncuyu yazda bıraktık.

Azur mavi

Şehirde yeni 1 turkuaz mevcut! Bu parlayan mavi, kışa gençlik ve genç 1 ruh ilave edecek.

Patlıcan moru

Patlıcan tonu derhal popularite (moda)! Güzün en sevilen tonlar içinde patlıcan moru.

Gece mavisi

Bu çarpıcı mavi, yeni mevsimde stilistlerin gözdesi. Bu süper doygun ton (renk) siyah ile hoş 1 kontrast karşılıyor.

Şeftali tonu

Aşan mevsim soluk pembe ve pudra öncelikliydi. Yeni mevsimde şeftali tonu yeni nötr tonumuz…

Hardal sarı

Aşan mevsimin asit sarısı bu mevsim hardal sarı ile mekan değiştirdi. Şekillerde ve ikili ton (renk) kombinlerinde hardal sarı ön tarafa ortaya çıkacak.

Teal mavi

Teal tonu, yumuşak kapalı yeşilimsi mavi 1 ton (renk). Cyan (Gökmavi) tonunun koyusu. Bu ton (renk), kadife, krep ipek ve atlas gibi verimli dokular için nefis 1 alternatif. Kış mevsiminde bolca teal mavi göreceğiz.

Venedik kırmızısı

Pas tonu kızıl kızıl, bu güzün yeni tonlarından 1′i. Yüksek vakittir etrafta değildi, Allah’tan dönüş yaptı! Tesettür-Giyim-Modelleri-2012-2013-Sonbahar-Kış-Aker-Tuba-Venn-Kayra Tesettür-Giyim-Modelleri-2012-2013-Sonbahar-Kış-Aker-Tuba-Venn-Kayra-1 Tesettür-Giyim-Modelleri-2012-2013-Sonbahar-Kış-Aker-Tuba-Venn-Kayra-2 Tesettür-Giyim-Modelleri-2012-2013-Sonbahar-Kış-Aker-Tuba-Venn-Kayra-3 Tesettür-Giyim-Modelleri-2012-2013-Sonbahar-Kış-Aker-Tuba-Venn-Kayra-4 Tesettür-Giyim-Modelleri-2012-2013-Sonbahar-Kış-Aker-Tuba-Venn-Kayra-5 Tesettür-Giyim-Modelleri-2012-2013-Sonbahar-Kış-Aker-Tuba-Venn-Kayra-6 Tesettür-Giyim-Modelleri-2012-2013-Sonbahar-Kış-Aker-Tuba-Venn-Kayra-7 Tesettür-Giyim-Modelleri-2012-2013-Sonbahar-Kış-Aker-Tuba-Venn-Kayra-8

Mor-İnci-Butik-2013-Tesettür-Giyim-Modelleri

Mor İnci Butikten Bayramlık Tesettür Elbiseler

En hoş bayram giysileri MOR İNCİ BUTİK mağzalarında…

İstanbul’da Bulgurlu/Üsküdar’daki dükkanından daha sonra yeni başlattığı Erenköy şubesi ileMor İnci Butik Kurban Bayramı‘na husisi bayramlık elbiseleri göz doldururken, uygun ederleri ile dudak uçuklatıyor.

Mor İnci Butik, popularite (moda) sevenlerin hazlı 1 mola mekanı olmaya bayramda da sürüyor. Örtünme abiyler, tunikler, yüksek kıyafetler, kaplar ve daha fazla çok fazla has dizayn malzeme Mor İnci Butik şubesinde…

ikibinoniki-ikibinonüç Güz (sonbahar)-Kış mevsiminin en tutulan bileşenlerinden olan derilerde ton (renk) tercihleri fazlaca, birde ederleri da bihayli makul…

Bayramlık Giyimlerde Osmanlı İmparatorluğu Saray Trendleri

Çoğalan Osmanlı imparatorluğu Saray trendinin çağdaş çizgilerle sentez yapıldığı derlemesinin bölümleri bundan böyle Erenköy‘de faaliyete geçen Mor İnci Butik‘te…

Haute Couture sahasının ustalarından Ahmet Özceyhan‘ın derlemesinde altın sırma el işlemeli kaftanlardan; çağdaş blazerlara; günün her türlü saatinde zarif sergileyen bluzlardan, ırksal Türk nakışlarına dek çok fazla opsiyon var olmakta.

Mor İnci Butik‘i ziyaret etmek için daha güzel 1 vakit tasavvur edemiyor. Mor-İnci-Butik-2013-Tesettür-Giyim-Modelleri Mor-İnci-Butik-2013-Tesettür-Giyim-Modelleri-2 Mor-İnci-Butik-2013-Tesettür-Giyim-Modelleri-3 Mor-İnci-Butik-2013-Tesettür-Giyim-Modelleri-4 Mor-İnci-Butik-2013-Tesettür-Giyim-Modelleri-5 Mor-İnci-Butik-2013-Tesettür-Giyim-Modelleri-6